Про нас

Наша компанія - це досвідчені майстри та фахівці своєї справи, які пропонують послуги комфортабельних пасажирських перевезень. Ми більше 5 років працюємо в цій сфері, тому можемо вам надати послуги на вищому рівні.

Наша головна мета в тому, щоб кожен замовник залишався задоволеним і хотів знову звернеться в нашу компанію. Для цього ми виконуємо перевезення виключно якісно, ​​в сучасному і безпечному транспорті, за найдемократичнішими цінами. І на сьогодні ми маємо безліч позитивних відгуків, а також заслужили репутацію чесного і надійного перевізника!

Всі наші фахівці є досвідченими, кваліфікованими майстрами, які готові вирішити будь-які питання і допомогти вам з перевезенням до будь-якого місця. Крім того, ми пропонуємо послуги тільки за доступною вартості, які визначаються об'єктивними факторами, без націнок і додаткових платежів.

Дивитися розклад поїздок

Всі послуги з перевезення пасажирів, ми виконуємо на сучасному і надійному транспорті. У нас є власний автопарк з великою кількістю автомобілів, мікроавтобусів і автобусів. Кожен автобус регулярно проходить технічний огляд професіоналами, а також уважно перевіряється перед виїздом в шлях, тому кожен пасажир може бути впевнений у своїй безпеці.

Весь транспорт відрізняється комфортом і зручністю - тут є сучасні ортопедичні крісла з відкидними спинками, кондиціонери і системи обігріву, телевізор, інтернет, велике багажне відділення і маса інших плюсів. Ми стежимо за тим, щоб поїздка пройшла швидко і зручно, а кожен мікроавтобус був обладнаний всім необхідним. Тут з комфортом може подорожувати як компанія друзів, так і сім'я з маленькими дітьми. На наших автобусах навіть найтриваліша поїздка здасться вам легкою і простий, а на місце ви приїдете відпочивши!

Дивитися фото автопарку